De Bungel Buitenspeeldag
Woensdag 2 juni jl. was een spetterende Bungel Buitenspeeldag van Super de Boer. Op de BSO De Kornuiten in Prinsenbeek hebben we met maar liefst 200 kinderen allemaal leuke spelletjes gespeeld. Naast de oud-Hollandse spelletjes die er volop waren, hadden wij onze eigen Bungel-spelletjes. De sfeer was erg goed en natuurlijk speelde het mooie weer ook een prettige rol.
Ondanks dat alles bungels al op reis zijn naar Zuid-Afrika stonden er veel leuke spelletjes klaar.
Het bungelhooghouden waar Arie Impala ver de lucht in schoot, het bungel-Memoryspel, het bungel-touwtje springen, en het Bungel-staartjetikken zijn door de kinderen met veel plezier gespeeld.
Voor de kleintjes was er ook een ware bungel-schminker aanwezig.
Maar wat zouden bungel-spelletjes zijn zonder dat er ook bungels te winnen zijn?
De kinderen konden ieder 3 Bungels verdienen en dat is volgens ons goed gelukt. Met een grote glimlach bij de kinderen werd het bungel plein aan het einde van de dag weer omgetoverd tot een gewoon plein.
Op de onderstaande links kunnen jullie zien wat alle bungel-fans hebben meegemaakt op deze dag.
Aan alle fans die niet op het bungelplein geweest zijn, probeer de spelletjes ook thuis uit!
Blijf alle andere acties van de bungels ook volgen om nog meer plezier te hebben van je gespaarde bungels.
Voor alle filmpjes foto’s die jullie zelf hebben gemaakt, deze kun je uploaden via hyves.nl/wildvanoranje.
Beeldverslag Bungel Buitenspeeldag
Verslag + foto’s
http://www.youtube.com/user/Wildvanoranje
Foto’s


4 juni 2010 om 14:41 uur
Echt een hele leuke actie!
[Reageer op deze reactie]