1’LDRSCHP: Elke dag 1 minuut inspiratie over leiderschap

Het Rotterdamse adviesbureau Value et Emergo heeft de nieuwe applicatie 1‘LDRSCHP (1 minuut leiderschap) ontwikkeld waarin een succesvolle CEO iedere dag een leiderschapsthema aansnijdt. De applicatie is voor iedereen die meer wil leren op het gebied van leiderschap. Primair CEO’s die hun eigen gedrag willen spiegelen en leidinggevenden die willen leren van ervaren leiders. Maar de app is ook bedoeld voor studenten Bedrijfskunde, Economie of HRM.
Iedere werkdag verschijnt een nieuwe video waarin een ervaren CEO op een leiderschapsthema ingaat. Deze en eerder uitgebrachte video’s blijven per thema of per ‘meester’ beschikbaar. De app biedt extra informatie over de leiders en hun organisaties. Daarnaast is er de mogelijkheid de meesters rechtstreeks vragen te stellen via social media.
Aan de eerste video’s hebben leiders uit het bedrijfsleven (o.a. Heijmans, Gispen, AFAS, Hewlett-Packard, Ricoh), uit de sector onderwijs (ROC Midden Nederland, Inholland), uit de bancaire sector (ASN Bank, Rabobank), uit de overheidssector (o.a. Gemeente Rotterdam en Gemeente Den Bosch) en uit de zorgsector (MEE, Jeroen Bosch Ziekenhuis) meegewerkt. Ook ARA’s eigen CEO Paul Kroef werkte mee aan 1′LDRSCHP en komt binnenkort als ‘meester’ in de applicatie voorbij.Om dagelijks de video’s te bekijken kun je de iPhone en iPad applicatie downloaden in de AppStore.

